Koruyucu Ürünler

Firmamız ahşap kafeslerimiz ile muhafaza etmek istediğiniz ürünlerinize triplex alüminyum barıyer ile ekstra koruma önlemleri uygular.

Trıblex Bariyer Tanımı ve Kullanım Alanları
 
- Triplex Alüminyum Barıyer özellikle rutubete karşı barıyer oluşturulması gereken ortamlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş çok özel bir ambalaj malzemesidir.
 
- Üç katlı özel yapısı sayesinde hem kendinden ısı ile yapışma özelliği sağlayabilen hem de hava ve rutubete karşı geçirimsizlik özelliği gösterebilen vakumlanabilir birçok endüstriyel sektörde malzemelerin tam korunmasını sağlamak amacı ile kullanılabilmektedir.
 
- Üst katında PET ortada alüminyum ve en altta da polietilen olacak sekilde optimize edilmiş olan triplex alüminyum bariyer gerek küçük alüminyum torba ve gerekse de çok büyük alüminyum ambalajların üretilmesinde kullanılabilmektedir.
 
- Bilindiği üzere her türlü polietilen ambalaj malzemesi belli bir oranda hava geçirgenliğine izin vermektedir. İçerisinde taşınan malzemelerin, en uç noktadaki rutubet yogunlaşmalarında dahi en ufak bir zarar görmemesi istendiği durumda ve ambalaj içerisine dışarıdan hiçbir şekilde hava geçisinin istenmediği durumlarda en etkin çözümdür. Alüminyumun geçirgenliğinin olmaması ürünlerine bu spesifik kullanım alanını sağlamaktadır.

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Malzeme Kompozisyonu
 
PET . (Polyester) : 12 mikron
ALU . (Alüminyum) : 8 mikron
PE . (Polietilen) : 100 mikron
 
Fiziksel Özellikleri
 
Ağırlık : 145 g/m2
Buhar geçirgenligi : 0,03 g/m2.24h
Oksijen Geçirgenligi : 0,1 cc/m2.24h
Yırtılma Mukavemeti : 27N/cm
Laminasyon Kuvveti :  350g/inç
Kaynak Kuvveti : 50N/inç
Isı Dayanımı : -40oC . 75oC
Yapıştırma Şartları : 150oC.2sn. , 2kg/cm2
Yapışma Gücü : 110 N/15mm , 150oC
 
AMBALAJ ŞEKLİ
 
Triplex Alüminyum Barıyer 50-100 cm eninde 50 kg’lık bobinler halinde ya da istenen ölçülerde iki ya da üç boyutlu torbalar halinde kullanıma sunulmaktadır.

© 2016 by Koçist Orman Ür.Ltd.Şti.

Başakşehir/İSTANBUL

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
koçist
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle